Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tanulás közben állandóan a...

Tanulás közben állandóan a pattanásaimat kapargatom. Mit tehetnék az ilyen és hasonló kényszeres pótcselekvések ellen?

Figyelt kérdés

Fősulis vagyok, így néha egész nap tanulok, de van ez a rossz szokásom, amit már sokszor észre sem veszek, csak ha már vérzik az arcom. Sokszor a számmal is ezt csinálom, leszedegetem a bőrt... Viszont rájöttem, hogy ez ellen megoldás, ha bekenem a szám. Az arcom viszont elég csúnya szokott lenni.

Mit lehet a megoldás?


2012. jan. 7. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
húzz a kezedre kesztyűt, mint az újszülöttekkel teszik. Lassan majd leszoksz róla. Kaparom magam, de mitől vagy ideges, hogy körömmel borotválkozol? Erre keress választ és talán akkor könnyebb leszokni róla. Minél többet kaparod ki annál több begyógyult kráter keletkezik az arcodon. Nem egy szép látvány!
2012. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minél gyorsabban gyógyítsad be a pattanásaidat Pl, Hyperol tablettát 2 dcl. vízben oldj fel Kefíres pohár, hogy meg ne idd, és abba vattát, naponta töröld át legalább 3x4x. Gyorsabban begyógyul. Körmeidet vágd le tövig, hogy ne tudj vakarni.
2012. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Basszus!Én is ugyan ezt csinálom,de nem tudom miért és azt sem hogyan tehetnék ellene!!!
2012. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Norbert92 válasza:
Dettó, az én arcom is már megviselt, de mióta tényleg, levágom a körmöm tövig, egyáltalán nem tudom kaparni, esélyem sincs kikaparni vagy vmi, és furcsa módon nem is lett több pattanás, mintha leállt volna az ördögi kör :)
2012. júl. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!