Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka állandóan...

Mi lehet az oka állandóan visszatérő szédülésnek? Az első pénteken 6 órán át tartott, azóta minden nap jelentkezik, akár többször is, csak nem olyan intenzíven.

Figyelt kérdés

Terhes nem vagyok, ez tuti.

Nagyon aggaszt....

Előre is köszi a válaszokat!!


2008. ápr. 7. 11:34
 1/5 anonim válasza:
Nekem anno a stressztől volt ilyen, de nagyon sok oka lehet. Pl. menstruáció előtt is előfordulhat. Szerintem ha nem múlik fordulj orvoshoz.
2008. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A pénteki után voltam, csinált ekg-t, meg idegi vizsgálatot (követni kellett az ujját, meg ilyenek), de minden negativ lett. A vérnyomásom akkor jó volt, úgyhogy tényleg egy nagy passz.

2008. ápr. 7. 11:54
 3/5 anonim válasza:

Szia!

nekem is volt,hányingerrel kísérve. mindenféle vizsgálaton voltam. a nőgyógyásztól kezdve, fül orr gégészeten át, hallásvizsgálat, ideggyógyászat, szemészet. majd elküldtek a kardiológiára. a pár percs ekg nem is mutatott semmit, de a 24 órás igen. azt mondták túl gyorsan ver a szívem. kaptam gyógyszert amit 3 hónpig kellett szednem, azóta kontrollra járok, de minden rendben, a szédülések megszűntek. aztán hogy az egész pszichés volt e (akkor államvizsgáztam), azt nem tudom megmondani...

2008. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy az agyad nem kap elegendő vért ilyenkor. Nekem az idegorvos azt mondta, meszesedik a nyakam, attól van. Azóta Cavinton-t szedek, és nem szédelgek.
2008. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem holnap kiderül!!
2008. ápr. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!