Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet? Kb.1 hete alvás...

Mitől lehet? Kb.1 hete alvás közben rendszeresen (kb.15 percenként felébredek rá) elzsibbadnak a kezeim, vállaim, de úgy, hogy nem fekszem rajtuk?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

ha 15 percenként felébrednél, már nem élnél :)


okozhatja magnéziumhiány jobb esetben, illetve keringési problémák, amit általában az alkohol vagy a dohányzás okoz


én is, amikor még ittam, zsibbadtak a kezeim/lábaim, egyik ok ez volt, hogy abbahagytam :)

2012. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de egy kisgyerekes anyuka edződik a gyakori keléshez (azt ne kérdezd, hogy érzem magam, mert álló helyzetben el tudnék aludni). Nem dohányzom és nem iszom. Akkor maradt a vitaminhiány opció?
2012. febr. 26. 20:38
 3/3 anonim válasza:

Én inkább arra gondolok, hogy a kis lelked van eltompulva.Van az életedben valami ami fájó,amivel nem akarsz,vagy nem tudsz mit kezdeni,de így élettelen az egész.Bezártad a szívedet tudatosan vagy tudat alatt,ki sem tudod eléggé adni, be sem tudod eléggé fogadni a szeretetet, nem beszélve arról, hogy saját magadat sem értékeled eléggé.

Ne másoktól várd hogy szeressenek, hanem Te kezdj el mindenfelé, mindenkinek kinyilvánítani a barátságodat, szeretetedet,mert benned van, csak nem mered kimutatni.Meglátod, egyszer csak azon leszel,hogy feléd is egyre több szeretet jön!!A zsibbadás a fásultságot tükrözi.

2012. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!