Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koffeintablettáról mi a...

Koffeintablettáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tecsóban kapható, 60 db-os, 1300 körüli áron.

Főleg olyan véleményét várom, akinek közvetlen tapasztalata van ezügyben.


2009. jún. 9. 00:38
 1/10 anonim válasza:
persze, én elég extrém életet élek néha szoktam használni estefelé ha no alvás lessz:D kb 3/4 darabot beveszek hat rendesen én szeretem meg bármikor ha fenn akarsz maradni akkor hasznos lehet, sok szerencsét:)
2009. jún. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olyan helyen, amikor nincs lehetőséged kávét főzni (utazás) de szeretnél éber és fitt lenni, akkor nem rossz...

Sokkal olcsóbb és gyorsabb bekapni ebből 1 db-ot, mint beülni valahová kávézni.


Hallottam, hogy diákok marokszámra szedik vizsgaidőszakban, ezt nem ajánlanám, mert kikészíti a vérnyomásod!!!

Erre jobb a szójalecitin kapszula, ami egészségesebb és az agyműködést serkentő hatása van. (De attól még rendesen tudsz aludni tőle.)

2009. jún. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nekem éjszakai munkához kellene.

Unom már a kávét és az energia italt.



Meléghatásai vannak???

2009. jún. 9. 17:36
 4/10 A kérdező kommentje:
*mellék
2009. jún. 9. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a gyógyszertárban vettem, de nem éreztem semmi különöset tőle. Tehát hiába vettem be belőle 3-4 darabot, nem voltam frissebb.


1300Ft nem túl sok pénz, szóval próbáld ki, hátha Neked beválik.

2009. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! Én is szedtem, naponta kb. 3 at és a 3. nap után olyan rosszul lettem, hogy orvoshoz kellett vinni. Probáld ki ha gondolod, de csak modjával.
2009. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
napi 1-2 az AJÁNLOTT adag...
2009. jún. 14. 12:34
 8/10 anonim válasza:
nem ér annyit mint a kávé max 2 óra a hatása semmit nem ér persze a kávésem
2010. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem már egy ideje állandó barátom a koffeintabi, amit elmondhatok róla előszöris, hogy 60 darabért sok az 1300, 800ért is van már naturland 60db-os, de gyógszertárba vedd szerintem. Van 10 darabos 189 ft-rért is, de általában a 20 darabosat adják 400ért. Hát van, akinek nem használ, de nekem igen, sőt, néha sok is. Persze ez attól függ, mennyire vagy hozzászokva a koffeinhez. 100mg van egyben, egy kávéban meg kb 80mg, de ennek kicsit más a hatása, mivel közvetlenül hat. Nekem bevált. Mellékhatása kb ugyanannyi, mint bármi más koffeintartalmú készítménynek: ne szedj be túl sokat, mert akkor kiugrik a szived, remegsz, stb... ennyi a veszélye, hogy könnyebb túladagolni, ezért szerintem amíg nem tapasztalod ki, rád hogy hat, semmiképp se vegyél be 1nél többet egyszerre. Én néha felet szoktam, mikor csak annyi kell... De nem lesz tőle bajod, nem rosszab ez, mint a kávé (csak olcsóbb,és praktikusabb néha, én azért szedem).
2010. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nocsak, nocsak...

lehet kipróbálom akkor. :)

2010. dec. 18. 15:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!