Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés? Hajhullás? Fáradékon...

Szédülés? Hajhullás? Fáradékonyság? Körömtöredezés? Hőhullámok? Mitől? (24 éves vagyok)

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok oka lehet, akár vitaminhiány is. Nálam ez okozott hasonló tüneteket. Nem ártana elmenni a háziorvoshoz, és egy vérképet nézni!


Jó egészséget kívánok!

2008. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos hogy vitaminhiány! A gyógyszertári vitaminokat felejtsd el! Semmit nem érnek. Én ezt használom: Scitec: Multi-X vagy ISS Super Vitamin Pak
2008. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

uuuu én 17 vagyok de nekem is megvannak ezek a tünetek.. én hajhullás elleni tablettákat szedtem és egy idö után a vitaminhiányom elmult. vérvételen is voltam,de semmi. Egyél sok egészséges kaját ( zöldség,gyümölcs) tudom h mindeki ezt mondja,de tényleg hat..(pár honap után)

jah és a napsütésben valo séta,engem feldob a fáradékonyság ellen. Höhullámaim viszotn néha még vannak. Én egész télen izzadtam poloban jártam.. szörnyü volt..

2008. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mész a dokihoz akkor kérd meg, hogy pajzsmirigy-működésre is vegyen vért. A hajhullás, Fáradékonyság, körömtöredezés alapján pajzsmirigy alulműködésre tippelnék. A hőhullámok meg túlműködésre utalnak, de szerintem irány a doki!!!
2008. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a tünetek nagyon sok mindenre jellemzőek :S Leginkább sztem is vitaminhiány, de lehet a stressz miatt is. Mindenképp nézz utána! Én személy szerintem az ilyen "Természetes gyógymódok"-féle könyveket ajánlom, abban nagyon sok hasznosat találsz.
2008. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vashiány vitaminhiány.
2008. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján valószínü,hogy vérszegény lehetsz.Ajánlatos vérképet csináltatnod.
2008. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!