Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Virusos leguti fertozesem...

Virusos leguti fertozesem van, minden nap este fele 38,5 korulire felmegy a lazam. Erosen kohogok. Voltam orvosnal a kohogesemre adott gyogyszert meg lazcsillapitot. Nem igazan hat. Otlet amitol hamarabb elmulik, illetve jobb az ember kozerzete?

Figyelt kérdés
mar tobb mint egy hete tart
2012. márc. 28. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Részvétem, benne voltam. És még csak az elején vagy... Amikor nem vagy lázas, akkor meleg mézes tea, és bármilyen durván hangzik, disznózsír:) Én olyan kutyául voltam, hogy simán kipróbáltam volna bármit... Egy konyharuhát megkensz, mint egy zsíros kenyeret, és a mellkasodra teszed éjszakára, valami szűkebb pólóval odafogatva. Egyáltalán nem olyan trutyis, mint amilyennek hangzik:) Nekem enyhített reggelre, persze csodát nem tett. Egyébként nem varázslat, a zsír nem hagyja párologni azon a felületen a testet, és ez segít feloldani a hörgőkre tapadt váladékot. Jobbulást!!:)
2012. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi, abszolut nem idegnkedem semmitol, mert nagyon vacakul vagyok.
2012. márc. 28. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és rengeteg folyadék, kihűtve citromos tea, persze a köhögés miatt, mint írtam néha melegen. Mondjuk én kívántam is nagyon az innivalót! És próbálj könnyűeket enni, és húslevest, ilyesmit, mert nagyon legyengít, nekünk végigment az egész családon, és mindenki csak kóválygott még utána hetekig. Tehát enni fontos, és ne lepődj meg, ha még hasmenésed is lesz.
2012. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nem az orvos válaszol című oldal.

hülye válaszokat kapsz

2014. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!