Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mivel szabadultatok meg...

Ti mivel szabadultatok meg tőlük? Valami jó házi módszer eseteleg?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy mindenkinek sima az arcbőre ha körülnézek. Nagyon rosszul érzem magam minden nap mert tele vagyok pattanásokkal. A legtöbb osztálytársamnak szép az arcbőre. Minden nap úgy megyek ki az utcára, hogy utána alig várom, hogy hazaérjek és ne lássanak az emberek. Már nagyon sok mindent kipróbáltunk de semmi nem használt eddig.
2012. márc. 30. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász. Ugyanígy voltam mint te (arcom, hátam, mellkasom tele volt, sokuk lila volt, hegesedett) , 13 évesen elvitt édesanyám, aranyárért ugyan, de megoldották a problémám, azóta semmi gondom, havi pár pattanás jön elő, főleg menstruáció közeledtével.

Nagyon hálás vagyok a szüleimnek hogy időt, és pénzt áldoztak erre, nagyon sokat nőtt az önbizalmam.

2012. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
receptre zynerit
2012. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te szegény, nagyon együttérzek, az enyém is ilyen volt. Minden kozmetikumot kipróbáltam, kozmetikust is, semmi nem segített, sőt, inkább rosszabb lett.

A fogamzásgátló hozta meg a változást. Javított rajta sokat, nem tűnt el végleg a pattanásosság. És kellett egy év is, mire szép lett a bőröm. Utána már csak havi 1-2 pattanás jött ki. Azelőtt meg állandóan tiszta vörös ragya volt a képem.

2012. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy 2-3 hétig nem eszel csokit : /
2012. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bőrön megjelenő dolgoknak általában belső okuk van, azt kellene megszüntetni.Sok függ a táplálkozástól.Egy méregtelenítés is sokat segíthet, külsőleg meg az aloe és propolisz tartalmú krém.
2012. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már voltunk bőrgyógyásznál,de mindenféle gyógyszereket írt fel,ami elég költséges is és nem is akarok gyógyszert szedni,ki tudja mi van benne
2012. márc. 31. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, menstruálsz már vagy 4 éve rendszeresen, írass fel minőségi fogamzásgátlót.

Az szinte mindenkinél hatásos pattik ellen.

2012. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!