Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menstruáció előtti 3-4 napom...

Menstruáció előtti 3-4 napom katasztrófa. Elviselhetetlen vagyok legfőképp azzal aki meg sem érdemli, de mindenki mással is. Semmirevalónak érzem magam, elmegy minden önbizalmam, a párom idegeire megyek a féltékenykedéssel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ideges vagyok és úgy érzem mindenki ellenem van,rólam beszél,szeretetéhségem megnő,és nagyon befordulok. azzal nem magyarázkodhatok mindenkinek hogy meg fog jönni.egyedül anyukám fogadja el és érti ezt meg. tenni próbáltam ellene önkontrollal de pár percig bírom tűrtőztetni magam olyan szituációban. ne írjátok hogy szedjek Magne B6-ot mert hollandiában élek és nem jutok hozzá :-) előre is köszönöm.

2012. ápr. 3. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiában nem ismerik a magnéziumot?
2012. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy nincs konkrét Magne B6, de hogy biztos lehet kapni ott is magnéziumot arra még pénzben is mernék fogadni, amit sose teszek. Pont az az ország, ahol még Ecstasy tesztet is kaphatsz a patikákban nem árulna vitaminokat és ásványianyagokat?:D

Még herbáriákban kérdezz a barátcserje után

2012. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oh. igen. köszönöm mind a két válaszadónak. venni fogok valami magnéziumot :-) nem tudtam hogy ennyire hatása lenne a magnéziumnak.
2012. ápr. 3. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nehogy sima magnéziumot vegyél, mert az önmagában neked nem használna, hanem magne B6-ot, mert a B6-nak vannak jótékony hatásai ilyenkor, olvasd [link]
2012. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm.utánajárok. :-)
2012. ápr. 4. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!