Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha tornázom, vagy csak körözök...

Ha tornázom, vagy csak körözök a kezeimmel, lábaimal, kattogok, "recsegek"elég handgosan,20 éves lány vagyok, normális alkattal súllyal . Lassan kezd idegesíteni. Idővel ez elmúlik? Vagy forduljak orvoshoz? Valaki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez a problémám,én már hozzászoktam...:/ nem lehet mit tenni sajnos...
2012. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán ha sok sajtot ennénk ,segítene?vagy valami étrend változás? Tanácstalanvagyok.Félek a fiúk cikizni fognak,és mellőznek.
2012. júl. 30. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok...nem hiszem...:S találtam egy tablettát : Béres E.Porcerő Forte :) igaz eléd drága 3390t..pont újságból néztem...:/
2012. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igyál sok tejet..Velem is volt ien de akkor egyáltalán nem ittam tejet próbáld meg..
2012. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!