Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek rosszul vérvételnél?

Figyelt kérdés

Muszáj leszek elmenni kb 3 hét múlva, és most nem akarok ott feküdni az ágyon még fél órán át..


Már akkor kezdek rosszul lenni, amikor lefújja fertőtlenítővel. 1 pillanat alatt elsápadok, leizzadok. Becsukom a szemem amikor veszik a vért, de hiába... Próbálok nem gondolni rá, de hányingerem is lesz, szédülök, alig bírok felállni, és nehéz tartani magam, hogy ne ájuljak el :(


Nem szeretném megint ezt az egészet végigcsinálni, valahogy könnyen kéne mennie.. Pedig nem is félek már tőle, nagyjából megbékéltem vele, szükséges rossz... De egyszerűen rosszul vagyok :(


2012. ápr. 14. 21:26
 1/6 anonim válasza:
egyél sokat igyál sok folyadékot és egyél sok csokit
2012. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vércukrot is néznek, nem ehetek előtte.


Inni szoktam, úgy legalább híg a vérem.


Volt, hogy 1 hétig feküdtem kórházba kivizsgáláson, reggel 5-kor keltettek, hogy 5 perc múlva vérvétel.. Fecskendővel szívták ki a branülből a véremet, annyira sűrű volt.. :S

2012. ápr. 14. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
ne nézz oda, inkább nézz körül mi van melletted, számold a csempéket :D
2012. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
vérvétel után rögtön egyél
2012. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem segít. Pedig még a szememet is becsukom.


Ráadásul tök jófej a vérvételes nő, nem valami szadista, próbál nyugtatni..

2012. ápr. 14. 21:32
 6/6 A kérdező kommentje:

Miután levették, menni alig bírok, nemhogy enni :(

Tényleg nagyon sz@rul viselem

2012. ápr. 14. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!