Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elmúlik a köhögés és a fejfájás?

Elmúlik a köhögés és a fejfájás?

Figyelt kérdés
Nemrég beteg voltam körülbelül 2 hétig. Azóta eltelt 3 hét és még mindig hurutos köhögésem van. El fog múlni? Vagy forduljak orvoshoz? A fejem pedig mostanában úgy fáj, mint amikor homloküreg gyulladásom volt. Fáj ha lehajolok, vagy hirtelen megmozdítom.

2012. máj. 16. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elmúlt években, ahányszor torokgyulladásom volt, utána mindig több hétig, vagy akár 1-2 hónapig is úgy köhögtem, hogy majd' belefulladtam, a végén már öklendeztem. Elmentem orvoshoz, és azt mondta, hogy allergia. Akkor kiröhögtem magamban, de az elmúlt évben elkezdtem rendesen szedni az allergia gyógyszerem, és azóta nem volt ilyenem. Lehet, hogy érdemes lenne elmenned egy allergia vizsgálatra.
2012. máj. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. jún. 1. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!