Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokat fáj a fejem, szédülök,...

Sokat fáj a fejem, szédülök, hányingerem van. Lehet ez az időjárástól?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet ettől a fülledt időtől is. De ha nagyon elhúzódik keress fel egy neurológust, aki egy MR vizsgálatra írhat neked beutalót, hogy minden egyebet ( betegséget )kizárhassatok.
2009. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem lehet.

Nekem is ugyanezek a tüneteim, már megfigyeltem, ha hirtelen időjárás változás van, akkor kezd el fájni a fejem.

De nem árt ha kivizsgáltatod magad egy orvossal.

2009. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lehet sajnos:( én pénteken kórházba kerültem egy erősebb migrén miatt, az orvos mondta, hogy nem kell meglepődni, a migréneseknek most amúgy is rátesz egy lapáttal az időjárás, illetve, hogy sokan mentek be emiatt az ügyeletre mostanában...
2009. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi...most egy kicsit jobb,de pár órája le kellett feküdnöm aludni..tegnap is fájt,de akkor meleg volt,rá fél órára meg zuhogott az eső..már nem bírom követni ezt az időt:(...kivizsgáláson pedig idén februárban voltam..."csak" vesecisztiám vannak,az meg nem áll ezzel összefüggésben..gondolom..hát köszi a válsaszokat:)
2009. jún. 30. 15:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Tüneteid sajnos migrénre utalhatnak.

Én már nagyon régen migrénes vagyok és ez az időjárás teljesen kikészít. Szinte naponta kell bevennem a migrén gyógyszere, amit a fejfájás ambulancián írtak fel és nagyon sokat segít.A hányinger sajnos velejár ezzel a problémával.

Frontmentes napokat kívánok!

2009. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen...ma is rossul voltam,de most hamarabb elmúlt:) erről a fejfájás ambulanciáról már hallottam,meg tudnád írni,hogy hol van,vagy valami elérhetőséget tudnál adni? előre is köszi:)
2009. júl. 1. 17:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak annyit tudok, hogy Győrben a Petz Kórházban van, én oda járok fél évente, szakorvosi javaslatot kérni.Gondolom, minden megyei kórházban működik ilyen szakrendelés.Javaslom, hogy keress fel egy ideggyógyászati magánrendelést. Sokkal előbb végére járhatsz a megfelelő kezelés kiválasztásának.Sok sikert hozzá!:-)

2009. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem migrénes vagy!Én is,sajnos iszOnyú szenvedéssel jár ez.És plusz ez az időjárás is...
2009. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi...egyébként migrénes vagyok,de ez még nem az volt...azt már jó előre felismerem,meg akkor még ennél is rosszabbul vagyok,sőt,még a végén hányni is szoktam:(
2009. júl. 5. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Heló Migrénes Sorstársaim!

A fejfájás ambulancián kaptam CINIE nevű gyógyszert.

A tünetek megjelenésekor beveszem a tablettát és egy óra múlva teljesen jól vagyok! Sosem jutok el a hányingerig,a panaszok teljesen megszúnnek a gyógyszer segítségével.Nekem bevált,évek óta szedem.

2009. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!