Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet a mindennapos...

Mitől lehet a mindennapos szédülés, fejfájás?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőn elkezdtem nagyon szédülni. Akkor hányingerem is volt.(hozzáteszem hogy kicsit emetfóbiás vagyok, félek a hányástól) nagyon megijedtem mert másnap mentünk osztálykirándulásra és nem akartam rosszul lenni. másnap felébredtem és kicsit szédültem és fájt a fejem, de elmúlt. másnap amikor jöttünk haza semmi bajom nem volt. aznap egész nap semmi. de csütörtökön sportanpon sportolás után megint nagyon elkezdett fájni a fejem,szédültem és úgy éreztem helyben elalszok. délután ez jobb lett kicsit. aztán egész pénteken fájt. szombaton megint nem éreztem, amikor ballagtam egész nap.. tegnap, vasárnap este kezdtem el nagyon szédülni és megint hányingerem lett. éjszaka föl is keltem többször. de nem hánytam. ma reggel úgy keltem fel hogy iszonyatosan fáj a fejem és szédülök. most bevettem egy gyógyszert de semmit nem hatott. MIT TEGYEK EZ ELLEN?:(( nem szeretném az egész nyaramat így elrontani.

2012. jún. 18. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás, és vashiány is okozhatja ezeket a tüneteket. Igyál sokat, és egyél vasban gazdag élelmiszereket.
2012. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, ebben a melegben nagyon fontos a sok folyadék! Mindig legyen a kezed ügyében egy üveg víz, és iszogassad.

Nekem is volt egy szédülős időszakom, azt nekem sajnos egy agyi ideggyulladás okozta. A füled nem zúg vagy pattog? Engem a fül-orr-gégész küldött el a neurológiára, aki B-komplex vitamint és Bilobilt javasolt, és ezektől kb. két hét alatt elmúlt a szédülés.

2012. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!