Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívneurózisra napi 4-5 szem...

Szívneurózisra napi 4-5 szem valerianat írt fel a kardiológus. Azt mondta ha nem segít akkor meprobramátot és rivotrilt fog adni! Vélemény? 19/f

Figyelt kérdés
Nem talált szervi eltérést és mivel teli vagyok különböző tünetekkel évek óra, vegetatív dystoniát és szomatoform zavarokat állapított meg. Ezekre írta a valerianat, és azt mondta ha nem segít jön a nehéztűzérség. Ezt most minek vegyem? Nagyon aggódom a panaszaim miatt, és félek hogy nem csak pszichés eredetű!!
2012. jún. 18. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
És mik a tüneteid?kardiológián voltál?Nekem is vannak problémáim,most vizsgálják,de lehet hogy pszichés nálam is,mert idáig nem találtak semmit,bár kardiológián még nem voltam
2012. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kardiológián, szemészeten, laborban is voltam és szívkihagyás, szívdörömbölés és pangást éreztem naponta több órán keresztül azonbana kivizsgálások semmit s eállapítottak meg
2012. jún. 18. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Az orvosi vizsgálatok mellett esténként igyál egy csésze citromfű teát és hetente 1 csésze galagonya teát.

A galagonya virágos hajtáságvég a szív teája.

Persze, ha nem alacsony a vérnyomásod, mert vérnyomás csökkentő is.

2012. jún. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.


Nekem ugyanez a panaszom :( Sajnos vegetatív idegrendszeri tünet, vagyis nem sajnos mert örülök hogy nem szervi baj.


Szedem ezt a Valerianat napi 3 szemet azóta érzem hogy jobb de van mikor rosszabb...+ Frontin-t szedek mellé.


Próbáld lefoglalni magad amikor ez a pangás/dübörgés van.

25/N

2012. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!