Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beteg vagyok. Hogyan gyógyulha...

Beteg vagyok. Hogyan gyógyulhatnék meg gyorsan?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom, náthás vagyok, a fejem meg majd szétrobban. Ez nem jött ki jól, mivel holnap évzáró, vasárnap meg kezdődik a tábor. Szeretnék rövid időn belül meggyógyulni. Hogyan lehetséges ez?
2012. jún. 21. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
2 tabletta Kalmopyrin+c vitamin, jól felöltözni, ágybabújni és egész nap aludni, hogy leizzadj, emellé igyál Hagymahéjja teát: 10 dkg cukor karamellizál, felönt víz, felforral majd 1 fej hagyma külső száraz héjját belefőzni 5 perc, amilyen melegen tudod iszod, ágyban. Nincs hagyma íze:)( én azt utálom). A hagyma héj tea természetes antibiotikum:). Együtt a kalmopirin c vitamin kúrával 2 nap és rendbe vagy.
2012. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ajánlom ezt a cikket figyelmedbe, nekem sokat segített!

[link]

Még hozzátenném, hogy este vegyél forró fürdőt, utána nyakig betakarózni, párologtatni. Pihenj sokat és igyál sok folyadékot! A bedugult orr kezelésére használj sótartalmú orrcseppet. Jobbulást kívánok!

2012. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!