Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség, nem tudok már így...

Segítség, nem tudok már így tovább élni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy gyerek korom óta nagyon durván fejfájós vagyok. Azt hittem idővel javulni fog a dolog de nem így lett, egyre rosszabb és vannak időszakok amikor úgy érzem már nincs is kedvem tovább élni annyira lerontja az életminőségemet. Voltam orvosnál, de mivel anyagilag nem vagyunk eleresztve a drága a magánklinikákat nem engedhetem meg magamnak, így marad az sztk, ahol néhány alapvizsgálatot elvégeztek és kijelentették hogy semmilyen szervi bajom nincsen. Ennek ellenére a kínok kínját élem meg mert valamiért szinte mindig fáj a fejem. Fáj menstruáció előtt és peteéréskor, időjárásváltozáskor, nagy melegben, ha fáradt vagyok, nem alszom eleget, stresszes vagyok stb., vagy egyszerűen csak úgy. Állítólag migrénem nincs de ez nem változtat a tényen hogy folyton rosszul vagyok. Semmilyen specifikus gyógyszert nem kaptam, lévén hogy "nincs semmi bajom", a vény nélküli szerek pedig nem hatnak és nem is szedhetem ezeket nyakló nélkül. El vagyok keseredve, mit tehetnék?
2009. júl. 6. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak már kimondottan fejfájásra szakosodott fejfájáscentrumok, Bp-en meg több nagyvárosban is. ha elmész egy ilyen helyre, nem fogják egy kézlegyintéssel elintézni, hanem alaposan kikérdeznek és kivizsgálnak és ami a legfontosabb, hogy megfelelő gyógyszerekkel, terápiával kezelni fognak. nem kell így leélned az életedet.
2009. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy vannak, de sajnos a kezelésekre és a drága gyógyszerekre nincsen anyagi keretünk.
2009. júl. 6. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 25 éves vagyok,sok migrénem volt,de nem mentem orvoshoz,csak szenvedtem vele,majd lett egy cicám,minden maradt a régiben az életemben,kivéve,hogy nem volt azóta sem(2 éve)migrénem,pedig elég erősek voltak,még hánytam is:( biztos,hogy tudnak segíteni,nekem is ajánlották már ezt a fejfájás ambulanciát,keress fel egyet,és tuti felírnak rá valamilyen gyógyszer...úgyhogy nem kell így élned!

Kitartás!

2009. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!