Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet annak az oka hogy...

Mi lehet annak az oka hogy már lassan fél éve hőemelkedésem van?

Figyelt kérdés
Nap mint nap 37C felett van. Egy influenza után maradt ez vissza... Voltam már orvosnál, voltam vérvételen. Azt mondta 1-2 hónapig még eltart. Februárban mondta ezt.
2009. júl. 11. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Vannak akiknek magasabb a hőmérséklete a szokásosnál. Ha nincs más panaszod, gyengeség, fájdalom, étvágytalanság, stb, akkor nem kell megijedni.
2009. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezért ijedtem meg, hogy nincs semmi tünet, teljesen jól érzem magam nem rossz a közérzetem meg semmi...
2009. júl. 11. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nekem is.Átlagos testhőmérsékletem olyan 37.7-8°C

Csak rám még a köhögés is maradt :S

2009. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül fordulj a háziorvoshoz, mert az állandó hőemelkedés ravasz dolog: a tüdőproblémák jelentős részében ez az első tünet. Pláne, hogy influenza után maradt vissza.
2009. júl. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet akár fertőzés is, vagy tüdőprobléma. Ha alapból magas lenne a hőmérséklete, nem egy influenza után kezdődött volna! Mindenképpen fordulj orvoshoz!
2009. júl. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van ha ez lenne a normál hőd akkor mióta a világon vagy ennyi lenne. Jelezhet akar gyulladást is a szervezetben, mindenképp vizsgaltatsd ki.
2020. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!