Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja bevettem 4 koffein...

Pár napja bevettem 4 koffein tablettát alkohollal, majd másnap is 2-t majd utána lévő nap is 2-t és tegnap is 2-t. Ma reggel ittam egy Kávét, de nagyon fáradt vagyok, ennek lehet köze a koffein tablettákhoz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne élj ilyen szarokon inkább aludj többet.
2012. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen lehet.

pl a reggeli kávé az egész napra tartalékolt energiát szedi elő reggelre. bezért lehetsz álmos/fáradt délután

2012. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A koffein érdekesen fejti ki hatását. A szervezetbe kerülve 5-10 perc alatt hatni kezd, és egészen 2-3 óráig kifejti áldásos élénkítő hatását. Ezután viszont jön egy félórás periódus, ahol épp ellenkező hatást fejt ki, ilyenkor issza a páciens a következő kávét, vagy veszi be a tablettát. Csak már nem 2 órás lesz a hatás, hanem sokkal rövidebb, a végére már csak álmosítani fog, ezt érzed most te, a sok koffein hatása.
2012. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet köze. :S Ha csak kávézol is ráállhat a szervezeted és utána igényelné az adott mennyiségű koffeint :S

Szerintem ez a koffein tabletta nem vmi jó ötlet csak összezavarja a ritmusod. De ez csak 1 vélemény. :)

2012. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, jah nem olyan jó cucc, csak buli miatt volt, de nem hittem volna, hogy több napig emiatt fáradékony leszek..
2012. júl. 11. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:
A koffein tulsagosan megemelheti a vernyomasod, ezert is erezheted a faradtsagot. Alkohollal meg vegkepp nem kene keverni...
2012. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg annyit tennek hozza, hogy en a kave es energiaitalok "aldasos hatasat" soha nem ereztem, csak az extrem levertseget/faradtsagot utana, ez is szemelyfuggo. Keruld az ilyen csodaszereket, probalj egeszsegesebben, kiegyensulyozottabban elni!
2012. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenkire máshogy hat, nekem a reggelhez és ebédhez egy jó kávé hozzátartozik, de inkább az élvezet miatt, nyugodtan leülni és meginni egy finom kávét. Az élénkülést csak reggel érzem tőle, később már nem csinál semmit.
2012. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nekem is volt már olyan, hogy bevettem 4-5 koffeintablettát, de semmi hatása nem volt..
2012. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2012. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!