Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 40-45 körüli pulzus mennyire...

40-45 körüli pulzus mennyire normális így alvás előtt?

Figyelt kérdés

Alvás előtt figyeltem fel rá, hogy nagyon lassan ver a szívem. Inkább gyorsabb szokott lenni a pulzusom (mint a normál 72). A vérnyomásom nem rég lett mérve orvosnál (napközben) 114/74.

Rákerestem neten, persze egyből megállapítottam, hogy meg fogok halni szívelégtelenségben... itt sem azt várom, hogy szakétrő orvosok válaszoljanak, de ha esetleg még valaki tapasztalt rajtam kívül ilyet, az megnyugtathatna :)

Év közben nincs túl sok időm aktívan sportolni, de most nyáron minden nap bicajozok egyet. Bár ennek nem tudom van-e valami köze a dologhoz. Előre is köszi a választ!

21/F


2012. júl. 15. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2012. júl. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony, biztos nem normális. 60-80 közti normál érték. Én a helyedben elmennék vele az orvoshoz.
2012. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés!
2012. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de úgy tűnik nincs komolyabb baj. A vérnyomásom teljesen rendben van emellett a pulzusérték mellett is és rosszul sem érzem magam (nem szédelgek vagy hasonló).

Mindenesetre egy beutalót kérek a kórházba jövő héten, úgy is akartam csinálni már egy laborvizsgálatot :)

Ja meg édesapámnak is ugyanilyenek az értékei, szóval lehet akár öröklés kérdése is.

2012. júl. 15. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!