Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyáron, nagy melegben veletek...

Nyáron, nagy melegben veletek is gyakrabban történik vérnyomásesés miatt rosszullét, ájuldozás?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, évek óta elég alacsony a vérnyomásom, és azt figyeltem meg, hogy a nyarat egyre nehezebben viselem. Ilyenkor sokkal gyakoribbak a kisebb-nagyobb rosszullétek, szédülések, elgyengülés, akár ájulás is. Ti is megfigyeltetek ilyesmit?

2012. júl. 20. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is és csak nyáron :s 4/l
2012. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is érzem, pedig régebben egész jól viseltem a meleget. De szerintem mindenki így van ezzel.
2012. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem alapból alacsony a vérnyomásom.


Ki kell tapasztalni,és odafigyelni,akkor csak megszédülsz,de kivéded és nem ájulsz el.

(pár éve betonon ájultam el,agyrázkódás,akkortól figyelek nagyon,mert tud fájni rendesen)

2012. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem általában olyan 110 körül szokott lenni mindig.. de mostanában olyan 103 vagy alacsonyabb és általában egész nap alszom 30 fok felett egy km-t sem tudok sétálni stb.. ez nálam mindig így volt ezért utálom a nyarat
2012. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ma is rosszul voltál?
2012. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma nem, viszont az elmúlt hetekben többször is. :S
2012. júl. 20. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!