Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában egyre többször...

Mostanában egyre többször szédülök, és furán érzem magam. Bővebben lent. FONTOS! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval, miután felállok, nem mindig közvetlen utána, van, hogy 5-10 méterrel később, van amikor "forog a világ", van amikor csak majdnem elesem. És ilyenkor, olyan furán, gyengének érzem magam. Nem is gyengének, ez ilyen leírhatatlan érzés. De, most, hogy ülök, most is érzek valami furát.


[link]


Itt olvasgattam, és a felsorolt tünetek közül csak néhányat vettem észre:


~Beszédzavar

~Néha homályos látás

~Néha Alsó végtagi és/vagy felső végtagi gyengeség (általában mindenemet gyengének érzem ilyenkor)

~A pulzusomról nem tudok nyilatkozni, de előfordulhat, hogy azzal is baj van :D


Volt már olyan is, hogy egy pillanatra azt sem tudtam, hogy hol vagyok...


Orvoshoz kellene fordulnom? Mi lehet a baj?


L/13



2012. júl. 21. 23:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Igen fordulj azonnal orvoshoz!!! Lehet csak amiatt van hogy nősz ilyenkor előfordul az hogy szédülnek az emberek. Vagy a nagy meleg miatt. Például én is szédültem néha amikor hirtelen felálltam de az hamar elmúlt. Gondolom te nem csak a melegben szédültél....Én már hétfőn elmennék orvoshoz!

Legyél jobban!

2012. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, ez télen-nyáron jelen van... Régebben ritkábban, most már egyre sűrűbben...
2012. júl. 22. 00:04
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez a beszédzavar egyre rosszabb... Kb.: úgy beszélek, mint a részegek.. : D
2012. júl. 22. 00:12
 4/16 anonim ***** válasza:

Úristen. Ugyanez a helyzet,de én már 15 leszek. Beszédzavar az lehet attól is,hogy nem sokat mész társaságba , elzárkózol ,mert velem is ez a helyzet, kb 1 hétig sehova se mentem most meg találkoztam a barátnőmmel és mint egy részeg,ahogy mondod.. midnen második szavat elrontottam :D De kb 5 óra múlva már nagyon jól elvoltunk sé semmi ilyen problémám nem volt. Lehet,hogy önbizalom kérdése is ,nálam legalábbis biztos döntő tényező. Az a szédülés szerintem majdnem mindenkinek ismerős :) Vérnyomás miatt van vagy nem tudom.. Hirtelen felállsz és elhomályosul minden és nagyon fura érzés,tudom milyen :D

A gyengeség lehet amiatt,hogy (ha jól sejtem) te is otthon ülsz nem is kicsit msotanában? : D

2012. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem talált. Szinte mindennap megyek valahova, rengeteget sétálok, ugyanis fotózom.. :) Nem hiszem, hogy ezért lenne beszédzavarom, mert rengeteget szoktam beszélni, ha nem is minden társaságban, itthon mindenképp :) Tehát, a beszédzavar nem rendszeres, 99%-ban akkor, ha szédülök... A maradék 1% akkor, ha veszekszem valakivel, és súlya van annak amit mondok. De nem veszekedtem senkivel, és nem is izgultam, amikor anyával beszélgettem... Tehát lehet, hogy valami mégis csak áll a háttérben.
2012. júl. 22. 00:47
 6/16 A kérdező kommentje:
Amint írtam, nem csak akkor, amikor hirtelen felállok... Van amikor ülés közben, vagy fekvés közben kezdek el szédülni... most már egész jól érzem magam, csak gyengén... Ez is mutatja, milyen hullámzó a jelenléte a dolognak...
2012. júl. 22. 00:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! :) Remélem már jobban vagy, de ha még mindig vannak a leírt tüneteid, akkor minél hamarabb menj orvoshoz! Majd írd meg légy szíves, hogy mi van Veled, mit mondott az orvos!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. júl. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már megint, vannak tüneteim... Ez érdekes, pont most kezdődött, egy 10 percre... De még csak enyhén forog a világ... Nagyon köszönöm! :))
2012. júl. 22. 08:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Az előző vagyok. Legkésőbb holnap mindenképpen menj orvoshoz, nehogy tényleg valami komoly bajod legyen! :) Vigyázz magadra!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most már van egy enyhébb hányingerem is.. Egyébként lehet, hogy elmegyek, úgy is mennem kellene : D Még mindig köszönöm! :) Nagyon kedves vagy ;)
2012. júl. 22. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!