Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap kezdtem az új munkahely...

Tegnap kezdtem az új munkahelyem és már második napja nem alszom, mit tegyek hogy ellazuljak? Hasonló cipőben járóktól szeretnék segítséget kérni. U. i Citromfű teát ittam, de semmit se ért.

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

de miért nem tudsz lazítani?

csak a stressz hogy ez még nagyon új vagy nem jó a hely?

2012. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális. Még új a hely az arcok. Én is így voltam. Majd 1-2 hét múlva már nem lesz gond.

Szerintem ezen nem segít semmi.

Ha új sulit kezdtem vagy melóhelyet vagy bármi újat én is így vagyok.

2012. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hallgass nyugtató zenét, és ha van otthon egy szabad félórád-órád, akkor lazíts. feküdj le és relaxálj.
2012. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Vettem ilyen sedacur fortet, vagy az segített, vagy az hogy már rámfért az alvás, de sikerült aludnom. Hogy miért stresszeltem az jó kérdés, én se tudom az okát, egyszerűen bennem volt. Ha tudtok még jó tippeket nyugodtan írjatok hátha másnak is segítünk:)
2012. júl. 25. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!