Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy egész...

Miért van az, hogy egész évben be van dugulva az orrom, hol az egyik-hol a másik orrlyukam, naponta többször váltakozva?

Figyelt kérdés
Sosincs úgy,hogy mindkettőn kapnék levegőt és még náthás se vagyok!Általában este+éjszaka még kellemetlenebb,mert akkor előfordul,hogy mindkét orrlyukam eldugul.Amúgy fújni nem kell az orromat.
2009. júl. 17. 07:55
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg allergiás vagy. Menj el a legközelebbi allergológushoz és vizsgáltasd ki magad. Az ún. PRICK tesztekkel ki tudják mutatni, hogy mire vagy allergiás, és milyen mértékben. A füvektől a fákig, az állatoktól az ételekig! Érdemes megcsináltatni. VAlószínűleg írnak majd fel neked allergia gyógyszert. Ami segít, de meg nem szüntet semmit. Sajnos én elég sokmindenre vagyok allergiás, így tudom mit érzel.
2009. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!