Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A szemem alatt, az orrom...

A szemem alatt, az orrom mellet piros az arcom, az egyik oldalt kisebb a másik oldalt nagyobb foltban. Ezt a nők csúnyának tartják, vagy elítélik emiatt a fiút? Jobban nők válaszait várom, de férfitársaimét is meghallgatom.

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 00:01
 1/7 aya26 válasza:
100%
Szerintem kifejezetten aranyos lehet!
2012. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nézel úgy ki mint aki masszívan iszik, akkor nem gáz, hidd el. Nekem is van ilyen lány létemre, nem mondom, hogy tetszik, sőt, de nekem könnyű, lealapozózom, és már nincs is :)

Egyébként ha zavar, nyugodtan kenj rá egy kis alapozót, nem kell bevakolni az egész fejedet, és nem leszel tőle b*zis. Csak találd el az árnyalatot, ami pont olyan mint a bőröd.

2012. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aya26 válasza:
Amúgy nem valami bőrirritáció? Mert arra tudsz kenni érzékeny bőrre való krémet, és eltűnik. De előző válaszolónak is igaza van, ha egy pici alapozót teszel rá, senki nem fog 1 rossz szót se szólni.
2012. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

aya, szerintem inkább rozacea lehet, a nyár jobban kihozza, vannak rá krémek, több-kevesebb sikerrel lehet kezelni

én nem kentem semmilyen krémet, de már magától halványodott kicsit

2012. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutattad már bőrgyógyásznak? Lehet, hogy kezeléssel el is lehet tüntetni.. (vagy esetleg betegségből kifolyólag olyan az arcod, mint pl SLE?)Ha nem annyira rikító, szerintem nincs vele gond, de ha meg lehet szüntetni, akkor inkább egyszer orvos, mint éveken át tartó kisebbrendűségi érzés -szerintem. :)
2012. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aya26 válasza:
Orvossal még nem nézetted? Lehet, hogy írna fel valamit ami használ. Amúgy a kezelés is jó ötlet, mert az biztos segítene. Amúgy házilag is tudod kezelni, bár az nem tudom mennyire hasznos, de itt utána tudsz olvasni: [link]
2012. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam de nem mondott rá semmit.
2012. aug. 3. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!