Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 2-3 kávé okozhat kézremeg...

Napi 2-3 kávé okozhat kézremegést?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon ritkán volt mondható de egyébként most sem gyakori jelleggel néha remeg a kezem. Nem úgy mint egy alkoholistának csak kicsit de ezt még észre lehet venni társaságon belül. Alkoholt 2-3 hetente fogyasztok bulik alkalmával. A kábitószerek alapból kilőve mivel rendőr, vagy tűzoltó szakmában szeretnék tevékenykedni.

Ui: Általában akkor szokott jobban ha olyan helyzet van, hogy figyelik a kezem, pl telefonozás közben, vagy ha valamit tartok, hogy nézzék .

F/19

Káros szenvedélyeim csak a dohányzás.



2012. aug. 3. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pszichés eredetre gondolnék első körben és nem a kávéra! Valószínűleg pánikolsz (nem tudatos), szorongsz! (Azért a cigit sem ártana letenni!) Ha nem múlik vagy fokozódik, menj el a háziorvoshoz, aki ellát tanáccsal, esetleg vizsgálatokat kezdeményez a szervi háttér kizárása céljából! (pl. labor).
2012. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aham én is erre gyanakvom!

Mert legtöbbször olyan helyen nyílvánul meg ahol a legjobb formámat akarom hozni, az ilyen telefonos dolog ritkák

Neten utána olvasgattam, hogy milyen betegség lehet de a tünetek nem jellemzőek egyáltalán, szóval szerintem is szorongás ahogy magamat ismerem..:)

Nagyon szépen köszönöm!

2012. aug. 3. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :-) Indulj el ez irányban és biztos vagyok abban, hogy alakulni fog a dolog ! :-)
2012. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!