Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha be van dugulva...

Mit tegyek ha be van dugulva az egyik fülem? Olyan süketnek érzem magam. Mi a legjobb ami használ is?

Figyelt kérdés
Pár napja már ugy kelek,hogy az egyik fülem be dugul,utána nem foglalkozok vele,és elmúlik.De ma nem.Próbáltam fülsprével,de az sem használt.Mit csináljak vele? Minden reggel és este ki szoktam tisztitani,nem hiszem hogy az miatt dugult volna be.....Segítsetek. köszi.19éves vagyok
2008. máj. 10. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
elmész a kórházba és kimosatod.
2008. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne tényleg a háziorvost felkeresni bele. Nem hiszem, hogy nagy gond lenne, de lehet, hogy a fülzsír mélyen van lerakódva, és annak a mozgása okozza a füldugulásokat. A háziorvos vagy javasol egy fül-orr-gégészt, aki kimossa, vagy akár ő is megoldja neked.
2008. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
El akarok én is menni orvoshoz,csak gondoltam addigra hátha van valami ami segithet:S
2008. máj. 10. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném, hogy van ilyen áthidaló megoldás. Ha piszkálod a füled, próbálok kitisztítani, az sokszor nagyobb bajt okoz, mint használ.Gondolok itt arra,hogy esetleg csak beljebb nyomod a fülzsírt, stb. Mindenképp szakember!
2008. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg langyos olivaolajat csepegtetni a füledbe,én fülfájásra is szoktam alkalmazni arra kitűnő!
2008. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha nincs kéznél oliva olaj? akkor milyen olajat?
2008. máj. 10. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként fület takarítani mindig fürdés után csináljatok, mert úgy megpuhul a fülzsír, jobban rámegy a fültisztítóra, és nem tudod beljebb nyomni. /orvos mondta/


Jah és egyébként szerintem is menj el orvoshoz.

2008. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Herbáriában lehet kapni fülgyertyát.Nagyon jó.Mindent kihoz a fülből.kb 400-500 ft.
2008. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!