Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehetnék kevésbé energikus?

Hogy lehetnék kevésbé energikus?

Figyelt kérdés
Egyfolytában tele vagyok energiával, és szinte sosem fáradok el. A napi 8 óra munka után még sportolni járok, nyelvet tanulok nyelviskolában, vezetem a háztartásom. Hétvégén gyerekeket oktatok, vagy önkéntes munkákat vállalok. És ezek után nekem bőven elég a napi 8 óra alvás. Szóval túlteszek a Duracell nyuszin is. :-) Azt tudom, hogy ezt örököltem, anyám is ugyanilyen pedig már 68 éves. A baj csak az, hogy ő talált hozzá egy megfelelő férfit, aki ugyanilyen. Én viszont nem találok senkit, aki ezt elviseli, úgyhogy kénytelen leszek változni. De hogyan? 34/N

2012. aug. 30. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a meditációt, rendszeresen minden nap meditálj! Ezzel nagyon sok feszültséget le tudsz vezetni, és sokkal nyugodtabb leszel, nem fogsz túlpörögni. Rengeteg meditáció van, ami ingyen is elérhető, letölthető, próbáld ki!

Másik megoldás sportolj: fuss, biciklizz vagy bármi mást amit szeretsz és kikapcsol.

2012. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elég sok ember él a földön ahhoz, hogy találj magadnak valakit. Ha ilyen rengeteg energiád van azt fordíthatnád arra, hogy megtaláld a neked valót, ne akarj megváltozni!
2012. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!