Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányás-hasmenés, mit csináljak?

Hányás-hasmenés, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap óta hányok és hasmenésem van, nagyon durván, nem tudom, hogy mitől... Nem ettem elvileg semmi romlottat.

Este 3-ig rohangáltam wc-re, míg végül el tudtam aludni egyáltalán, ma sem lettem sokkal jobban, de már nem ment a hasam (4 gyógyszert is vettem be tegnap ilyen hányás-hasmenésre, mert folyamatosan jöttek ki...) és dél felé kezdtem jobban érezni magam, ettem teljesen üres pirítóst, mert éhes voltam, és most ezt is kihánytam...


Ha felállok és járkálok, erősen émelygek, fekve csak a gyomrom háborog, mit csináljak, egyedül vagyok, mert a családom elment itthonról...

Segítsetek, baromi rosszul vagyok... :(


2012. szept. 7. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Pihenj, igyál sok folyadékot, és apránként próbálj enni pár falat pirítóst, kekszet, almát, ropit, főtt krumplit.

Ha van vegyél be széntablettát, normafloret.

2012. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igyál apró kortyokban.Próbálj meg aludni,és pihenni,ha van otthon B6-vitamin,az segíthet a hányáson.Hűtsd a tarkódat vizes ruhával,az is enyhítheti az émelygést.Ha tudsz enni,reszelj almát,de azt is csak apránként edd meg.

Jobbulást!

2012. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál citromos vizet kortyonként, de többször mert ilyenkor a kiszáradástól kell tartani. Enni nem olyan nagy baj ha nem tudsz, de apránként lehet reszelt almát, főt krumplit, háztartási kekszet. Jobbulást!
2012. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!