Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó hőemelkedés, bő...

Annta kérdése:

Állandó hőemelkedés, bő vízivás, változó étvágy. Vajon mi változott meg a szervezetemben?

Figyelt kérdés
10 napja 37-37,4 a reggeli hőmérsékletem, ami nappal kb 36,9-re csökken, de olykor, főként estefelé megemelkedik újra, ezt "homlokmeleg" érzéssel érzékelem. Furcsa, de így van. Változó az étvágyam, de inkább az étvágytalanság jellemző. Tegnap úgy jártam, hogy ebédidőben úton voltam és bementem egy boltba, hogy vegyek valami harapnivalót. Semmi nem tetszett, végül egy másik boltban vettem piskótatallért. Először azt hittem, terhes vagyok, de nem. Emellett elkezdtem nagyon kívánni a vizet. Eddig bármit alig ittam, nálam az volt a normális. Vajon mi állhat ezek hátterében? Orvoshoz még nem mennék, mert valószínű hosszú vizsgálatok sora várna rám, de ha végképp nincs más, elmegyek. Valakinek valami tapasztalata?

#étvágytalanság #hőemelkedés. bő folyadékfogyasztás
2012. szept. 22. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet ennek, ezért én mindenképpen orvosi vizsgálatot javasolnék!
2012. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta már tudom mi lehetett a gond: fogamzásgátlót váltottam. Ezenkívül a nődoki azt mondta, hogy vírusfertőzés is lehetett, ami enyhén jött ki nálam.
2013. ápr. 4. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!