Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 15 fiú vagyok.12 éves koromig...

15 fiú vagyok.12 éves koromig verseny táncoltam, Mikor abba hagytam elkezdtem folyamatosan hízni (akkoriba nádszál gyerek voltam). De ma már 170cm és 75kg körül. Teendő?

Figyelt kérdés

A derekamnál a bőr hirtelen megnyúl és a felkaromnál ezáltal

fel "repedt". Ami engem egyszóval rosszul vagyok a testemtől. A test sulyom személyiségemre is kihat, Mivel szégyenlős vagyok miatta nem akarom akarom hogy meglássák még csak családban sem. És persze az öltözködésemre is szeretem a divatos öltözékeket csak sajnos az ink. a karcsú személyekre vonatkozik :). Tehát olyan sportot, edzést szeretné ha javasolnátok amivel ha nem is könnyen de lefogyhatok.



2012. nov. 3. 21:07
 1/1 anonim válasza:

én speedfittnesre járok, ami nagyon bejön, de sajnos nem ideális nekem,mert fogyni akarok de csak az izmom nő, és lány vagyok...


ez olyan személyi edzés,ahol elektródákat kötnek rád, és impulzusok alatt nehéz mozognod. összesen 30 perc az edzés, de utána 2 napig olyan izomlázad van,mintha 2651 órát futottál volna...


nem olcsó mulatság, mivel egy alkalom néhol 4500 forint, de pl bónuszbrigádon most vettem 10 alkalmasat 10ezer forintért, így megéri nagyon.


szinte bárhol van,nézz utána neten és próbáld ki!

2012. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!