Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akinek szorongásos, pánik...

Akinek szorongásos, pánik félelmei vannak azoknak is adott ez az Október és November elejei hónap a minden nap más front van miatt (hideg meleg front)? És mit lehet ellene tenni aki nem szed gyógyszert?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha nem vagy túlságosan öreg, akkor nem igazán front függő.Válts életmódot.Kezd sportal.Futás, uszás esetleg konditerem.Ha kimeríted magad akkor nem igazán kell gyógyszert szedned.


Épp testben épp lélek! - ez a mondás nem véletlenül igaz.

A szíved "pumpáltasd" legalább napi fél-egy óra mozgással.


pl. Én szoktam sportolni, gyúrni, de sajnos valamikor kimarad.Vagy, ha sokat lustálkodok akkor fáj a fejem.Ilyenkor a futás, kocogás segít a legjobban.Már általában 500. méternél elmúlik a fejfájásom, inkább mint, hogy gyógyszerekhez nyúljak.


Ha meg nem tudsz életmódot változtatni akkor orvos.

2012. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok és elég lusta mozgásszegény életmóddal. Lehet ennyi a bajom "csak" ?
2012. nov. 4. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én mindig nyáron szorongok, imádom az őszt a telet és a hideget. Szerintem a frontokhoz nincs köze, és továbbra se szedj gyógyszert!
2012. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer ne szedj! Próbáld teákkal kikerülni: citromfű, levendula tea nyugtató, míg orbáncfő és hársfa tea "antidepi" hatású. Azonban egészségesek is, persze előtte nézz utána, hogy melyik pontosan mire hat. :) Valamint sportolj, a futás nagyon jó, bár én most karatézni kezdtem el. Egyébként én is azt vettem észre, hogy a front sem tesz mindig jót.
2012. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!