Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az mennyire normális, hogy a...

Az mennyire normális, hogy a mindennapos fültisztítás mellett estére már találok is zsírt a fülemben?

Figyelt kérdés

meg ilyen vékony bőrdarabok is képződnek a "domborulatok" között már évek óta, legelőször kb 6 éve vettem észre mikor kiszedtem egy nagy bőrdarabösszetömörülést a fülemből


de inkább a fülzsírt nemértem, minden nap tisztítom azzal a pamaccsal(jó tudom hogy lehetne jobb megoldás is de nincs jelenleg) és mindig van rajta egy adag, ha 2-3 napig nem tisztítom akkor meg már tényleg jókora


19f



2012. nov. 20. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fülzsír nem véletlenül van ott, ahol van, ha mindig találsz egy kicsit az nem baj. Ha olyan sok van, h problémát okoz, fordulj orvoshoz.
2012. nov. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vannak panaszaid, mert túl gyakran tisztítod.

A fülzsír nem véletlenül van a füledben, és a fülednek megvan az öntisztulása, amire csak minimálisan kell rásegíteni. Ha rendszeresen mosod csak amit kintről kézzel elérsz, az elég is.

2012. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
77%

Párom nemrég volt orr fül gégészeten, csak szimpla hallásvizsgálat volt, semmi extra,de rászólt az orvos hogy ne tisztitsa gyakran( naponta) mert a fülzsír nem viccből van, hanem védelmi rendszert szolgál.

Szóval barátkozz meg vele, nem bánt, és nem ciki. Heti három fülturka oké, de a többivel csak ártasz.

2012. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!