Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antisudorica:minden apró...

Dojikah kérdése:

Antisudorica:minden apró mozzanatot elolvastam h kell használni. Este égett, reggelre elmúlt, lemostam, deo, meló, tökéletesen használt. Ma amikor 2. szor felvittem este azóta fáj, megdagadt jobb oldalon, balos tűrhető. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Eléggé kétségbe estem, várom mi lesz?Valami ötlet hogy mitől, miért, holnapra mellrákos leszek vagy valami? Mit tegyek ezután? Szeretném használni de ilyen áron nem fogom bírni. Égési sérülésem lett rendesen. Zuhany után teljesen száraz bőrre, borotválás nélkül, vattakoronggal szépen felvittem. Nem értem mi lehetett a gond?

2012. nov. 28. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túl érzékeny a bőröd, kicsit higítani kéne az oldatot vízzel.
2012. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenki bírja, irritál sokakat nem tudja mindenki használni.
2012. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem is hígítsd fel egy kicsit. én azt csinálam még régebben, hogy felvitel után fél órával behintőporoztam a hónaljam
2012. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!