Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Cápaporc kapszulát szedők!...

Cápaporc kapszulát szedők! Egy hete szedem, azóta folyamatosan fájdogálnak a térdeim, csuklóim, forgóm, minden, ahol poncok vannak, ez normális? Így épül be, tényleg hat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Front fronthátán attól fáj az ízületeid. Nekem is. Hogy jó e amit szedsz, azt nem tudom.Azért a lelki okokat is vedd figyelembe! Valamitől félsz, hogy nem tudsz megfelelni. Gondold végig mitől félsz és nézz szembe vele
2012. nov. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hét az annyi, mintha belepisilsz a dunába. Hány évig épült le a porcod? Te meg egy hét alatt akarsz kigyógyulni. Más kérdés, hogy mennyire tud a cucc beépülni.
2012. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, más is érezte-e ezt.

Frontra nem vagyok érzékeny, és nem fájtak eddig, nem voltak (túl) kopottak a porcok. Azért újdonság nekem a fájdalom, azokon a területeken.

2012. nov. 29. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2023. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!