Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kezdek becsavarodni, mit tegyek?

Kezdek becsavarodni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14éves,8.osztályos lány vagyok. Novemberben,autóból kiszállva volt egy ájulásom(azelőtt még soha nem ájultam el). Másnap,mivel állandóan fájt a fejem,bementünk a Békéscsabai kórházba(gondolom,néhányan ismerik az ottani színvonalat...) Benntartottak pár napig,elvégeztek egy csomó vizsgálatot,majd elmondták mi a baj: Rengeteget nőttem az utóbbi időben,és az ereimben lévő kis izmok még nem tudtak annyira megerősödni,hogy hirtelen felálláskor megtartsák a vért az erekben. Így a vér kizúdul a fejemből és elájulok. Oké.Egy hétig jártam suliba,minden oké volt.Viszont azon a hétvégén furcsán ébredtem: Nagyon erősen lüktetett a szívem.Nem gyorsan,csak erősen. Ez megmaradt,így következő héten szerdán elmentünk EKG-ra.(Itt megjegyezném,hogy a szombat és szerda közti időszakban nagyon depressziós voltam,halálfélelmem volt,ettől persze még erősebben vert a szívem.)Az EKG semmit nem mutatott,mindent rendben találtak,pedig még egy 12órásat is rám kötöttek.(a vérnyomásom is rendben van)Többen mondták,(orvos,gyógyszertáros)hogy a stressztől,a sok tanulástól és a szervezetemben végigmenő hormonális robbanástól simán lehet.Egyébként mindig erősebben vert a szívem egy kicsivel,mint kéne,ezt apukámtól örököltem.Megnyugodtam,kaptam magneb6-ot,és már kezdett elmúlni az erős szívverés.A problémám az,hogy ismét előjött,pedig már több hét eltelt.Tudom,hogy lehet a stressztől,meg hogy idegesítem magamat,de egyszerűen nem bírom tovább,hogy itt ülök,és érzem,hogy a csuklómban,a bokámban,a hátamon,a tarkómon,MINDENHOL állandóan lüktet a vér,és nem tudok másra koncentrálni,csak erre.Már az sem nyugtat meg,hogy az EKG nem mutatott ki betegséget.Könyörgöm,segítsetek,mit tegyek?

2012. dec. 24. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg kell várnod, míg az ereid hozzánőnek a szervezeted többi részéhez.
2012. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!