Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Milyen...

Mi lehet a bajom? Milyen orvoshoz menjek, ha egyáltalán kell? Állandóan fáradt vagyok. Semmihez nem érzek erőt magamban. Terhesség előtt még egész tűrhető volt az állapotom. Többi lent.

Figyelt kérdés
Oké, régebben sem voltam valami szuper háziasszony, Most viszont... Nincs erőm zuhanyozni, olvasni sem sokszor, az is zavar Állandóan szédülök, úgy érzem, darabokra hullik a testem. Magamat is, lakást is hanyagolom. Régebben éjjel is fent voltam, most már este 8 után hulla vagyok. Nem érdekel, hogy nézek ki ( legalábbis sokszor nem). Nem főzök, csak nagyon ritkán, a legalapvetőbb dolgokhoz sincs energiám. Nem tudom, mitől, de egyre rosszabb. Terhesség alatt felszedtem 20 kilót, de csak a fele ment le. Sőt, most már lassan jön vissza a leadott 10 is. Emiatt még zárkózottabb lettem, egyre több a vita a párommal. Adjatok valami tanácsot, mit tegyek! Nekem ez így nagyon nem jó

2012. dec. 26. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy vashiányos vagy, esetleg cukorbeteg lettél a terhesség alatt?

a háziorvost mindenképp keresd fel, lehet egy kis vastabletta megoldaná :)

2012. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Már 2 éves a kislányunk, terhesség alatt nem volt gond a cukorral. Sem a vassal, bár vaskészítményt kellett szednem, mert a doki túl fehér bőrűnek talált. Igazából szülés előtt nem volt ilyen gond.
2012. dec. 26. 22:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy idegi alapon lehet az egész...
2012. dec. 26. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Idegi is lehet és kérj egy pajzsmirigy vizsgálatot! Szerintem az lessz ,alul vagy túl működés.
2013. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egy kis pajzsmirigy probléma biztos van, a babavállaláskor derült ki, hogy kicsit alulműködik, csak akkor nem foglalkoztam vele, mert pár héttel később kiderült, hogy terhes vagyok. Most újra előjöttek a nőgy. gondok is, így a kezelőorvosom el fog küldeni hormonvizsgálatra.
2013. jan. 16. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!