Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta nem alszok, mit...

Napok óta nem alszok, mit csináltok, ha ilyen van veletek?

Figyelt kérdés
Sohse voltam jó alvó. Kb. 6 éve van alvásproblémám, azóta lakunk a mostani lakóhelyemen, amit mi építettünk. Én (N/36) a férjemmel válófélben vok, elég szar az életem mellette, feszültség van de mindennapi veszekedés, stb. azért nincs. Hétköznap nincs itthol, de akkor sem megy. Voltam már orvosnál, pszichológusnál, alváscentrumban, kaptam sokféle gyógyszert: nyugtatókat, altatókat, stresszoldót, hanguletjavítót. Van ami segített, de tartósan nem. Nem hiszik el, de 6 napja egy percet nem aludtam, ez nem poen!!!! Álmos vagyok de nem tudok elaludni, nincsenek világrengető problémáim, de egyszerűen nem kapcsol ki az agyam. Valami ötlet???????????????????????????????
2009. aug. 26. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok, bár egészen jó korszakom van most:) szóval:nekem segített, ha minden nap lefárasztottam magam(munka, sport), és összeszedtem magam, és csak a jó dolgokra koncentráltam, a rosszakat kizártam. Ebben segített a mantrázás is(keress rá a youtubeon), besötétítettem a szobában, és egy kicsit halkabbra állítva a mantrázást, becsuktam a szemem, és csak arra koncentráltam, semmi másra!
2009. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg már azért tart ennyi ideje, mert már úgy fekszel le, hogy az van az agyadban: "Úgysem tudok elaludni..."


Ha ezen változtatsz, menni fog, hidd el!


Egyébként meg alvás elött ajánlatos kimenni kicsit futni, mozogni, tornázni! Ezek elősegítik a jó, mély alvást!

2009. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám,és a végén már rettegtem az alvástól.Ha rendszerezed az életedet,akkor megoldódik az egész.Nem ismerlek,de vannak olyan sejtéseim,hogy nincsen biztos jövőképed.Ez nyugtalaníthat.Szóval a tanácsom a következő:Állítsd helyre az életed!,Rendszerezd a dolgaidat,legyen rend a fejedben.Legyen egy napi ritmusod.(pl.felkelek 7-kor,elmegyek dolgozni 4-ig,hazaérek,6-ig pihenek,aztán vacsi,stb.stb)lefekvés előtt igyál egy kis meleg tejet,vagy nyugtató teát.Mikor befekszel az ágyba nyújtózz egy nagyon,és tervezd el a következő napodat.Ezek az én tanácsaim,de ami a legfontosabb,a rendszerezés,a pozitív gondolkozás,és a biztos jövőkép.Sok sikert hozzá
2009. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!