Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az mennyire számít depresszión...

Az mennyire számít depressziónak ha 2011 szeptembere óta kéthetente minimum egyszer van 2-3 nap amikor élni se akarok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és 8 év eleje óta vannak depis időszakaim. Hol hetek, hol hónapok, hol tisztán.

Nem akarom megölni magam, de ha belegondolok soha nem tudtam igazán élvezni az életet.

Magammal nem szokott bajom lenni, bár jelen pillanatban egy darab sz@rnak érzem magam.

Pesszimizmus vagy depresszió?


2013. jan. 1. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
depresszió (bár inkább bízd a pszichológusra a diagnózist), kezeltesd magad!
2013. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igaza van,az előzőnek,ha súlyosbodik,ne szégyellj pszichológushoz fordulni!

Elsősegélyként orbáncfű tea, nagyon hatásos!

2013. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pszichológushoz biztos nem fogok menni, nekem ez személyiségből adódó dolog lehet, azért meg ne húzzon le.

Igazából tény, hogy nem jó dolog ez, de őszintén szólva nem is érdekel. I don't even care. Csak nem tudom, hogy ez átmeneti, vagy depresszió, vagy pesszimizmus, vagy hova soroljam.

2013. jan. 2. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Reméljük csak átmeneti,és a tinédzserkori hormonváltás okozza,tehát elmúlik!
2013. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van egy lány ismerősöm (ja igen, fiú vagyok azt nem írtam), nagyon egy hullámhosszon vagyunk (nem igazán lehet köztünk semmi, mert neten ismertem meg, egy nyelvtanulós oldalon, és német, ami ugye 1500km, stb stb stb, szóval max évek múlva, bár találkozni mindenképp fogunk egyszer, mert amúgy is megyek ki németbe sulik után, és..nem ragozom, lehet lesz belőle több is), és neki kb ugyanezek az érzései, stb.

És ha azt mondom soha nem éreztem magam huzamosabb (hónapok) ideig boldognak? Akkor? Lehet gyerekkori trauma? (nem volt a családomban komolyabb válás vagy valami, csak sok veszekedés, itthoni vállalat->más életforma, stb)

Egyrészről érdekel is, hogy mi ez, más részről pont lesz@rom az egészet...

2013. jan. 2. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért én javallok egy dokit! ma már nagyon jó hangulatjavító szerek vannak!Kicsit fiatal vagy ahhoz hogy leírd magad...
2013. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerelmesek vagytok egymásba és letagadjátok, én ezt tippelném. Féltékeny is szoktál rá lenni? Nem kell ide leírnod, elég ha magadnak felteszed a kérdést. Sima ügy, remélhetőleg hamar elmúlik, én drukkolok neked! Nem mondom hogy keresd más, "élő" lányok társaságát, nem válik be ilyenkor. De hátha! Járj nyitott szemmel. Sokszor az is elég ha észreveszed hogy van más is. Nekem egy csapásra elmulasztotta a legutolsó ilyen problémámat hogy elhívtam randizni (csak úgy, minden mindegy alapon) a legjobb nőt akit ismertem. Igaz akkor már 21 voltam de nem kell addig várni :)
2013. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem mindig írom le magam, csak most még az is rá jött az utóbbi egy két napban. De az még hobbival javítható, azt tudom magamról.

Utolsó (és persze bárki más is), ha érdekel a csaj dolog teljes szála, akkor írj privátban, ott leírom szívesen.

Bonyolultabb kérdés ez annál, mint hogy egy igen, nem válasszal lelessen zárni..

2013. jan. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!