Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinyomott pattanás okozta...

Kinyomott pattanás okozta sebhelyeket mivel kezeljem/tüntessem el?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sebes akkor hagyd békén.ha már látod, hogy szárad le, akkor bőrradírral radírozd le. ez levsizi ezt a száraz pikkelyszerű hámlást. utána kend be valamilyen hámosító krémmel vagy ha mész valahova alapozóval és semmi nem fog látszani.
2009. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
NE nyomkodd már az arcodat. A végén neked is csúnya heges lesz, az meg sosem múlik el. majd elműlik a pubertás és rendeződik a pofid magadtól. De legyél türelmes, ezekkel a kinyomkodásokkal többet ártasz.
2009. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A hátamról és a keromról van szó.
2009. aug. 28. 20:05
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Ott is hegesedhet,ugyanúgy bőr.

De egy kis szakmai tanács: hogy nyomod ki a hátadon? :)

2009. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
pl ahogy én....simán..a tükörhoz odamegy hátat fordít és máris látja hogy hol van a pattanás,ami persze sárga,vagy fehér,ényeg hogy virít........plussz ülsz a TV előtt és unalamdban elkezded piszkálni a hátad,és ha érzed hogy "ott" van egy,azonnal elkaparod,és nyomod belőle ..XD..bcsi hogy undorító volt..de ez az igazság.Én már két orovsnál is voltam,és már sokkal jobb.Szerintem mindenképp menj bőrgyógyászhoz,és ha nem használ,csináld azt amit én! Testápoló jó az ilyenekre!Persze nem a legzsírosabb,meg nem a legolcsóbb....Az is igaz hogy nemkéne nyomkodni,mert elfog hegesedni.De mivel fiatal vagy,hamr regenerálódik a bőröd,szóval ettől annyira ne félj! De mindeensetre menj el te is orvoshoz,nem kerül semmibe .-)
2009. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hátranyúlok a kezemmel és amit elérek azt két ujjal nyomom és kijöl a közepe.nem igy kell?
2009. aug. 28. 20:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
XD kb,de én egy kézzel is kinyomom XD
2009. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
(előző voltam)
2009. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. DE IRJATOK MÉG! MINÉL TÖBB TANÁCS,ANNÁL JOBB!!!
2009. aug. 28. 20:18
 10/13 A kérdező kommentje:
énis egy kézzel,és két ujjal. hehe
2009. aug. 28. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!