Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a jó, ha sárga a vizeletem,...

Mi a jó, ha sárga a vizeletem, vagy ha színtelen?

Figyelt kérdés

Ilyen véleményt és olyan véleményt is már hallottam, hogy akkor egészséges vagy és nem szenvedsz vitaminhiányban, ha a vizeletet sárga vagy színtelen blablablaaa, szóval akkor most mi van? Ha sárga akkor mi a baj, vagy mit csinálok jól, ha színtelen, akkor mi van?

Mert ha beteg vagyok akkor színtelen, nem? akkor van az, hogy vitamin hiányom is van, vagy ez már más? nem tudom, lehet, hogy keverek mindent össze-vissza, na választ kérek!


2013. jan. 17. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik sem kóros. Ha sokat iszol, akkor halványabb vagy színtelen lesz. Ha keveset, akkor meg sárgább.

A töménységétől függ. A reggeli pisi is mindig sárgább, mert éjszaka nem mész ki pisilni.

2013. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, itt a válasz: az jó, ha a vizeleted színtelen, mert az azt jelenti, hogy jó sokat iszol, és kihígul a vizelet színanyaga. Ha sárga, az sem baj, akkor nem ittál annyit. Ha nagyon sötét vagy véres, az nem jó. Akkor kell orvoshoz menni.
2013. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A színtelen egészségeswbb mivel hidratáltabb vagy ami wgészséges
2013. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!