Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakorlatilag cigin, kávén,...

Gyakorlatilag cigin, kávén, fájdalomcsillapítón élek 21 évesen, baj?

Figyelt kérdés
Nem kívánok semmit, max gyümölcsöt, vagy valami zöldséget rágcsálok, de egyébként ha normálisat eszem, akkor hányingerem van, nem jó ez így?
2013. jan. 28. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg elballaghatnál az orvoshoz, ha komoly a kérdés.
2013. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
komolya kérdés. A háziorvoshoz nem megyek, mert egy bunkó nemtörődöm ember, más problémával is jártam már nála, de rohadtul nem foglalkozott vele :) Ezért is szedek folyton fájdalomcsillapítót, mert ugye miért is kellene kivizsgálnia, mi bajom van...
2013. jan. 28. 16:22
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem járok háziorvoshoz mert egy bunko!"

Van más orvos is!Helyedbe elmennék egy korházba vagy patikába és kikérném a vélemény mert sulyosan össze fog szükülni a gyomorod ezek után két darab sültkrumplival jol fogsz lakni!Menj el egy orvoshoz! :D

2013. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha így folytatod ezt az életmódot, örülhetsz ha még 1 évet élsz. menj el orvoshoz.
2013. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
tizet akartam írni, nem egyet
2013. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

áá nem dehogy baj. Biztos szép hosszú életed lesz igy.Szerintem ez igy normális???

Háziorvost Te választasz, menj el másikhoz. Amugy mért szedsz gyógyszert? mid fáj? Mi itt nem tudunk meggyógyítani, nem is értem mit vársz??? dicséretet?

2013. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
bocsi: szerinteD akart lenni
2013. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Vidéken lakok, így csak hozzá mehetek, mert ő a területi, és mint tudjátok, változott a rendszer, és már nem válogathatok a kendermagban... : (

Nem azt vártam, hogy "ti gyógyítsatok meg", inkább csak elkeseredésemben és kínomban írtam ki a kérdést..

2013. jan. 28. 16:44
 9/21 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás mint az orvos. Mért szedsz gyógyszert mindig? mid fáj???
2013. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

De ha egyszer voltam orvosnál.. Az a baj, hogy túl sok mindenem fáj, és ez így már kicsit kínos, most ezzel nem állhatok elő neki így egybe:

Fáj a fejem állandóan, a hasam, gyomrom, beleim, ízületeim, tüdőm, sokszor nyilall a szívemnél valami, stbstb

Mert az lenne a válasz, amit a csuklómra mondott (már mozgatni se tudom szinte a bal kezem, annyira fáj) : Olyan nincs hogy ilyen fiatalon a semmitől (értsd: nem erőltettem meg, nem ütöttem be) fáj és ropog a csuklóm

2013. jan. 28. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!