Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megnagyobbodott mandula...

Megnagyobbodott mandula okozhat hányingert?

Figyelt kérdés
Tavaly nyár elején sokszor begyulladt a mandulám. Előtte is előfordult évente 1szer, de tavaly legalább 3 hónap telt el úgy, hogy 1 hét meló, 1 hét betegállomány és antibiotikum kúra felváltva. Már épp rákészültünk a mandulaműtétre, amikor közbejött egy S.O.S. műtét, így a mandulakivétel el lett halasztva. Azután nem gyulladt be többször, végül ki se vetettem, mert egy más területen dolgozó orvos óva intett tőle, én meg belekapaszkodtam abba, hogy szerinte nem kell, így nem vetettem ki. Pár hete volt egy kis torokfájásom, de még csak nem is a mandulám, csak éreztem, hogy kicsit kapar a torkom. Ezt leszámítva azonban nem volt semmi baja a mandulámnak azóta a nyári időszak óta, viszont az egyik oldalon meg van nagyobbodva azóta is. Nem okoz panaszt, nem fáj, nem gyullad be, de nagy. És nagyjából 1 hete néha rám tör a hányinger, de nem veszélyesen, csak érzem, mintha gombóc lenne a torkomban, és kicsit émelygek néha. Elképzelhető, hogy a megnagyobbodott mandula okozza?

2013. jan. 31. 20:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!