Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetek depressziós. Vagy...

Lehetek depressziós. Vagy beteg. Vagy ez csak a tini kor miatt van?

Figyelt kérdés

Minden nap gondolok az öngyilkosságra. Van olyan nap hogy nem tudom miért de legszívesebben fel se kelnék..élni sincs kedvem. Régebben és újra előjött hogy a csuklomat próbálom felvágni..de soha nem jön össze.

Aztán már nagyon rég le akarok fogyni mert túlsúlyos vagyok. Eddig az összes kísérletem kudarc volt. Ezért szintén minden nap gondolok arra hogy meghánytatom magam..ma meg is próbáltam.

Miért vagyok ilyen selejtes?

16/L


2013. febr. 11. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindneképp kérj segitséget még mielött bulémiás leszel. Ez nem normális még tini korban sem amit Te leirtál. A másik bizonyosodj meg róla nincs-e hormonális oka a tulsulyodnak, sokszor ott van a hiba és ha az kezelve van akkor el is kezd fogyni az ember.
2013. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs hormonális problémám azzal már kivizsgáltak.

Az a baj hogy senkitől se tudok segítséget kérni..vannak barátaim de egyik se olyan akiben annyira megbízok hogy ki tudjam nekik önteni a szívem.

A családom se olyan.

2013. febr. 11. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:

de szakember segítségét kérheted.

Viszont ha csak az kéne hogy kiöntsd valakinek a lelked én szivesen meghallgatlak. 29/N

2013. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi írhatok privátot?
2013. febr. 11. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
persze azért irtam:)
2013. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne gondolj .....-ra. /ki se mondom/

Valakinek szüksége van rád, csak meg kell talánod.

Ha csúnya kövér vagy, akkor először csak a neten keress barátot.

2013. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!