Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fáradtság, és idegessé...

Állandó fáradtság, és idegesség ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja állandóan fáradt, és ideges vagyok. Reggelente nem bírok felkelni, hiába alszom 8-9 órát rettentő fáradt vagyok mindig. Éppen nincs munkám, és itthon vagyok. 9 óra körül kászálódok ki az ágyból nagy nehezen, elvégzem a szokásos itthoni teendőket minden nap (mosogatás, főzés, mosás, porszívózás felmosás, de sokszor ezekhez is alig van erőm), ezzel délután 3 óra körül elkészülök, és utána már teljesen "használhatatlan" vagyok. Az idegességről nem is beszélve, bármin felhúzom magam. Régebben nem így volt, 12-14 órát dolgoztam minden másnap(vendéglátásban ) , szabadnapomon is 6-kor kipattantam az ágyból, egész nap pörögtem, stb..

Mit tehetnék, hogy újra a "régi" legyek?


28N


2013. febr. 14. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes odafigyelni a kellő, minimum 1-2 grammos c-vitamin bevitelre, 4000-10000 NE d-vitamin bevitelre, omega3 zsírsav fogyasztásra.


A glutén, sok szénhidrát és a tejfehérjék kerülésére. Testedzésnek is vannak terápiás hatásai, ha az ember komoly edzést talál és nem csak futkosni vagy ugribugrizni akar.

2013. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amiket leírtak valóban jó megtenni.De ezek mellett meg kéne csinálni egy vérvételt,különös tekintettel a vérszegénységre és a pajzsmirigy betegségekre.
2013. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!