Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elképzelhető hogy azért megy...

Elképzelhető hogy azért megy a hasam az utóbbi pár napban mert nagyon sokat idegeskedem?

Figyelt kérdés
Először csak a hasam fájdogált meg a fejem de már megy is. enni alig bírok és a fejem is fáj.

2013. márc. 11. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet de az is lehet hogy elkaptál egy vírusos fertőzést.
2013. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajna előfordulhat.. A pszichénk igen nagy hatással van ránk, a testünkre. Ami számomra kissé ijesztő..


De a fertőzés, esetleg élelmiszer intolerancia is kialakulhatott, nem lenne meglepő egyik sem.

2013. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem vitázni akarok de biztos nem étel miatt van. ugyan azt és ugyan annyit ettem mint eddig. akkor már biztos vagyok bene h idegi okok :/

addig így marad amíg nem rendeződnek a dolgok?

2013. márc. 11. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Alighanem.. :S


Viszont a lelkünk, pszichénk kezelése, mivel másoknak is okozott már problémát nem lehetetlen feladat. Az összes a szellemi felemelkedést segítő gyakorlat segíthet ebben (Jóga, keleti harcművészetek, Qigong). Legalábbis ezeknél biztosabbat/ jobbat még nem találtam.

2013. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippet :)

remélem mihamarabb rendeződnek a dolgaim. És ezen a 'betegségen' keresztül a sok rossz gondolatom is 'kiürül'

2013. márc. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!