Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyakran szoktál hányni?...

Milyen gyakran szoktál hányni? És általában mitől?

Figyelt kérdés
Én személy szerint ha megcsömörlök hányok :( Ha túl jól esik valami akkor is, ha pedig ellenkezőleg (kényszerből megettem mondjuk az utolsó három falatot) akkor is. Ti mitől hánytok? Hogy vészelitek túl az az utáni időszakot?
2009. szept. 17. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Édi a kérdés! :)

Én viszonylag ritkán. Kajától nem szoktam, viszont ha hányos vírus van az országban, akkor tuti, hogy elsők között kapom el. Bár én viszonylag jól viselem. Fogatmosok, megiszom egy pohár vizet és nincs bajom.

2009. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

22 éve hánytam utoljára, 20 éves koromban, amikor ettem egy almát, és lementem uszni a klóros vizű uszodába. na ott felkavarodtam, és otthon kijött az alma.


Ja, négy éve egy "spicces" este után is.. de az inkább egy nagy büfi volt...

:DD

2009. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már jóideje "vége", de még mindig olyan gyengének érzem magam :P Mit lehet ilyenkor enni, ami bennem is marad?:D
2009. szept. 17. 10:57
 4/13 anonim ***** válasza:

én nagyon ritkán hányok. legutóbb egy bélfertőzés miatt hánytam, kb fél éve.

amúgy nagyon régen hánytam néha a sok alkoholtól is, ez kb 3-4 éve volt.

még régebben pedig a kocsival/busszal való utazástól..:D


tepedig egyél háztartási kekszet, vagy főtt, sós krumplit. az benned fog maradni, de lassan és keveset egyél.

2009. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem 21 évvel ezelőtt volt egy napszúrásom Bulgáriában, no, akkor mint a lakodalmas kutya... azóta egyszer sem, bár hányingerem az sokszor volt, de mindig a végsőkig tartogatom, aztán csak elmúlik. Terhességem alatt kb. az első hónaptól az 5.-ig a nap 24 órájában hányingerem volt, de akkor sem hánytam. Lehet, jobb lett volna...


A főtt krumpli jót tesz a gyomornak, édeset ne egyél, de igyál sok semleges ízű folyadékot (leginkább vizet). Jobbulást!

2009. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kisgyermekkoromban hánytam néhányszor, aztán meg néha- néha bulik után... Aztán terhes lettem, bulis életmódot befejeztem, azóta egyszer sem, 5 éve... :)
2009. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

en kb az elmult 3honapban vagy 8 szor hanytam ami az utolso volt az most volt 4 napja!

es terhesegtol hanyok:)

2009. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ritkán hányok, viszont annál többször van hányingerem. Ilyenkor szorgalmasan szedem a B6 vitamint, meg mostanában Magne B6-ot, és elmúlik. Lehet, neked is jót tenne.
2009. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán -legfeljebb, ha valami fertőzést szedek össze- hányok.

De akkor viszont már attól jön az inger, hogy hányok (ugye érthető)...

2009. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
en az utobbi 4honapban rengeteget hanyok,szinte naponta,gyomor gyulladasom van es ma fog doki gyogyszit adni ra,amugy nem tudom miert de ha fozok akkor az etel szagtol hanyingerem lesz, es elmegyek a wcre es hanytatom magam me nem birom elviselni...eleg erdekes.jo lenne ha elmulna vegre..21/L
2009. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!