Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? A torna jót...

Mi lehet a bajom? A torna jót tesz vajon?

Figyelt kérdés
Kb egy hete nagyon fáradékony vagyok, gyakran ráz a hideg, néha kis hőemelkedésem van, rossz közérzet, álmatlanság, éjszakai pánikroham. Elég sokat dolgoztam az utóbbi hetekben, de akkor nem tűnt olyan vészesen soknak, hogy most attól lennék rosszul. Sokat pihenek azóta, hátha az a baj, viszont teljesen betunyulok, gondoltam tornázok egyet. Szabad ilyenkor, ha esetleg túlhajszoltság a baj?

2013. márc. 23. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, de az a nem mindegy milyen tevékenységet szeretnél folytatni. Olyat válassz az elején ami könnyed, pl úszás, sétálás, aztán kocogás. Amikor érzed hogy az a szint megy akkor nehezíthetsz rajta. Pihenj, egyél rendesen, igyál sokat. Sok levegő kell, és ha pánikrohamaid vannak keress valamilyen relaxáló módszert, számtalan van, válaszd ki a neked megfelelőt.
2013. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!