Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kamaszkori depressziót hogy...

A kamaszkori depressziót hogy lehet kezelni? Rohadt fontos és sürgős!

Figyelt kérdés
15 vagyok, fiú és a barátnőm pár hónapja azt mondogatja, hogy szar az élete és hogy nem akar élni. Azt mondja csak velem boldog, mikor nem vagyok vele nagyon szrul van.:(( Orvosról hallani sem akar.. Szóv szerintetek mit csináljal? Köszi:/

2013. ápr. 11. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:

A legfontosabb: beszélj a szüleivel. Ezt nekik kell tudni megoldani. Ha kell szakember segítségét kell kérni, illetve rengeteg családi programot kell csinálni. Kirándulás, mozi, játék...

Bár ha ezt eddig otthon nem vették észre ....

2013. ápr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Nincs olyan, hogy kamaszkori depresszió, csak elkényeztetett tinip!csák, akik jódolgukban már nem tudják mit csináljanak...
2013. ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt a tavasz, menjetek ki együtt a természetbe, attól majd jobb lesz.

Adjál neki színes virágokat. A legjobb a sárga.

Az éjjeli találkozókat nem mondom, mert a szüleitek nem szeretnék, ha együtt virrasztanátok át az éjszakát hetente kétszer.

2013. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én ha szomorú vagyok, (bár az nem depresszió) zenét hallgatok, vagy felhívom a barátaimat.Talán a a zenétől neki is jobb lenne.
2013. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RaZeR1912 válasza:
Ki fog nőlni a deppresszióból csak addig kikell bírni amúgy próbáld elterelni a figyelmét az élete próblémáiról
2013. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RaZeR1912 válasza:
Ki fog nőlni a depresszióból csak addig kikell bírni amúgy próbáld elterelni a figyelmét az élete próblémáiról
2013. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, amúgy kettes válaszoló..nincsenek túl fényes anyagi helyzetben és egyáltalán nincs elkényeztetve.. inkább az a gond hogy a szülei kb le se szarják :/
2013. ápr. 14. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!