Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nálatok is jellemző, hogy...

Nálatok is jellemző, hogy iskolai ünnepségeken szinte mindig van egy-két lány, aki kiájul a sorból?

Figyelt kérdés
Sajna, nálunk én vagyok az egyik, akivel gyakran megtörténik. Emiatt már most parázok a ballagástól. Annyira ciki lenne a saját ballagásomon így beégni. :-(

2013. ápr. 17. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Tanuld meg kezelni a dolgot. Normális reggeli, bőven igyál előtte, ne nézz mindig egy pontra, mozgasd a lábad, és ha érzed, hogy jön az ájulás, ülj le a földre egy percre.


Én is ájulós vagyok, és sosem értettem, hogy aki ilyen típus, az ezeket miért nem alkalmazza. A ballagásomon egyébként velem is volt, hogy leültem egy kicsit, szerintem senki nem vette észre, viszont legalább nem ájultam el.

2013. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez gyakori jelenség, és semmi ciki nincs benne. Én már kinőttem ugyan az iskolából, de szinte mindig rám jött ilyen alkalmakkor rosszullét, vagy ájulás. Többnyire vérnyomás leesése (esetleg ha nem eszel előtte, akkor a vércukor csökkenés)a probléma, meg a tömeg, esetleg ha zárt helyen lesz akkor a meleg, oxigénhiány is okozhatja. És fiúk is ájultak el, világosan emlékszem. Igyál előtte több folyadékot, és ne felejts el enni. Gratula a ballagáshoz!
2013. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit itt elöttem leírtak szuper.


Egyél rendesne és igyál nagyon sokat.


ès szerintem az nem annyira ciki ha leülsz mint ha kitörött foggal mész középiskolába.

2013. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy életre jegyezd meg, hogy soha semmi nem ciki, amiről nem tehetsz!
2013. ápr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak lányok. Ájulnak ott a fiúk is.

Nálunk a suliban úgy oldották meg a ballagást, hogy félkörívesen székeket raknak és arra ültetik a ballagókat a műsor meg a beszédek alatt. Már csak azért is mert június közepén már dög meleg van, meg fel vannak pakolva virágokkal. Végül is értük van az egész.

2013. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!