Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kezdtem el mostanában...

Miért kezdtem el mostanában szédülni? Kb 2-3hete naponta többször is. Van hogy alig látok vagy hallok és meg kell állnom és becsukni a szemem pár másodpercre és utána jobb :/ többi lent.

Figyelt kérdés

mindennap (szinte) iszok tejeskávét. és fogytam is (fele annyit eszek mint régen) ez is lehet az oka?

és van (de az ritkábban..és régebben is volt már) hogy reggel vagy este amikor felébredek és megmozdulok akkor belenyilal a szívembe és nem tudok megmozdul annyira fáj de percek múlva elmúlik..

L/18



2013. ápr. 20. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben? Ha magas a vérnyomásod, és ráiszod a tejeskávét esetleg ez is ok lehet. Ahogy az is h keveset eszel, mivel leeshet a cukrod. A szívbe nyilalás inkább pszichés eredetű, esetleg még a frontok is kiválthatják. Nem hinném h komoly, és egyébként önmagában a tejeskávé sem árt, de ha magasabb a vérnyomásod jobb hanyagolni.
2013. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

érelzáródás,

idegrendszeri-pszichés (nem agyaldsz valamin? nem vagy döntésképtelen?) B6 vitamin + Cavinton

gerinc

fül (egyensúlyszerv)

éhezés (energia hiány) + vitaminhiány

annyi minden lehet.

2013. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!